Fotoboard: nowoczesna, a jednocześnie wyjątkowa oprawa każdego zdjęcia

W czasach, gdy samochody napędzane są odnawialnymi źródłami energii, a samoloty z łatwością osiągają prędkość ponaddźwiękową, rozwój technologiczny sięgnął również zdjęć a konkretnie ich opraw. Zwyczajowe ramki zastąpił fenomenalny fotoboard.

Zalety płynące z innowacyjnego rozwiązania, jakim jest fotoboard

Prezentowanie swoich zdjęć poprzez wkładanie ich w tradycyjne, niewielkie ramki bądź duże antyramy, to przeszłość. Najnowszym rozwiązaniem technologicznym w tej kwestii jest fotoboard, który ostatnio stał się niezwykle popularny za oceanem, a teraz stopniowo podbija serca Polaków. Wymiana konwencjonalnych, często niepasujących form eksponowania fotografiina nowe niesie ze sobą liczne korzyści. Jedną z największych zalet fotoboardu jest jego lekkość, a co za tym idzie prosty i pozbawiony wysiłku transport. Ponadto minimalny ciężar ułatwia zawieszenie zdjęcia w wymarzonym miejscu przy pomocy jedynie niewielkiej zawieszki. Wiercenie, przybijanie za pomocą młotka oraz inne sposoby permanentnego uszkodzenia ściany w celu zamieszczenia na niej dekoracji odchodzą do lamusa! W żadnym wypadku nie jest to jednak koniec zalet. Fotoboard umożliwia wyeksponowanie fotografii w każdym rozmiarze. Jego wielkość dostosuje się do Twoich potrzeb w przeciwieństwie do dotychczasowychantyram, dostępnych najczęściej w kilku odgórnie wskazanych wymiarach.Decydując się na oferowane przez nas fotoboardy to Ty ustalasz, jaki mają przyjąć kształt oraz rozmiar.

Nic nie odwróci uwagi od najważniejszego

Często można spotkać się z sytuacją, w której elementy dekoracyjne, stanowiące oprawę fotografii, przyciągają uwagę i spojrzenia bardziej niż samo zdjęcie. W przypadku fotoboardu taka sytuacja nie występuje, ponieważ ekspozycji podlega jedynie to, co sam wskażesz.Kolejnym niezaprzeczalnym plusem nowoczesnych, nadrukowanych zdjęć jest brak maskujących materiałów w postaci łatwej do uszkodzenia szyby, bądź szybko odkształcającej się pleksi. Wysokiej jakości fotoboard wykonywany jest przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii, jaką jest druk lateksowy.

Na czym polega druk lateksowy?

Druk lateksowy jest jedną z najpopularniejszych technologii druku wielkoformatowego. Znajduje zastosowanie nie tylko w fotoboardach, lecz również w billboardach, potykaczach, banerach, bądź innych materiałach reklamowych. Swoje liczne korzyści zawdzięcza wykorzystaniu atramentu lateksowego, dzięki któremu zdjęcia nie tylko nadają się do szybkiej aplikacji,ale są też niezwykle odporne na rozmaite warunki atmosferyczne. Fotoboard wykonany przy pomocy druku lateksowego jest odporny na niszczycielskie oddziaływanie promieni słonecznych. To właśnie one są przyczyną blaknięcia zdjęć, a co za tym idzie i bezpowrotnej utratywspaniałych wspomnień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl