Układanka dla dwulatka? Poznaj puzzle XXL!

Kreatywne zabawki, to doskonały sposób, by zadbać o harmonijny rozwój najmłodszych. Jeśli szukasz rozwiązań doskonałych już dla dwulatka, koniecznie sięgnij po puzzle XXL. Kolorowe plansze zaangażują nie tylko dzieci - będziesz zaskoczona, jak szybko może mijać czas! Przekona się, dlaczego warto sięgnąć po właśnie taką zabawkę.

Puzzle już dla dwulatka

Zastanawiasz się, dlaczego puzzle dedykowane są tak małym dzieciom? Przede wszystkim ze względu na ich pozytywny wpływ na harmonijny rozwój maluchów. Koniecznie sprawdź, jakie modele warto wybrać, by nauka stała się fascynującą zabawą!

Wyjątkowe układanki, złożone z dużych elementów, to doskonała propozycja dla najmłodszych. Jakie korzyści przynosi angażowanie malucha w takie zabawy?

- Dziecko swobodnie ćwiczy motorykę małą, chwytność paluszków i siłę uścisku;

- Maluch uczy się rozpoznawania kształtów i logicznego łączenia ich w pary;

- Rozwija się dziecięca kreatywność, zdolność logicznego myślenia i koncentracja;

- Zabawa z puzzlami to doskonały sposób na naturalne stymulowanie mózgu;

- Puzzle to także doskonały trening pamięci dla dorosłych!

Niewątpliwe zalety puzzli sprawiają, że znaczna część rodziców chętnie po nie sięga. Sprawdź, dlaczego warto wybrać puzzle XXL!

Ogrom radości!

Wyjątkowe układanki w rozmiarze XXL, to propozycja doskonałej rozrywki dla całej rodziny. Niewielka ilość wielkich elementów pozwoli wspólnie ułożyć bajkowe plansze. Zestaw puzzli zawiera 16 kwadratowych elementów o wymiarach 30x30cm, a złożony obrazek ma wielkość aż 120x120cm! Proponowane puzzle XXL zostały wykonane z wysokiej jakości pianki, w pełni bezpiecznej także dla młodszych dzieci.

Układanka jest odpowiednia już dla dwulatków! Jak to możliwe? Duże elementy to nie wszystko - proponowana zabawka wyróżnia się wysoką jakością druku, wyraźnymi konturami i odpowiednim nasyceniem koloru. Właśnie te cechy puzzli sprawiają, że są one właściwie dostosowane do potrzeb i wymagań najmłodszych użytkowników sali.

Gdzie sprawdzą się puzzle XXL?

Puzzle w rozmiarze XXL to doskonała propozycja zarówno do dziecięcego pokoju, jak i przedszkolnej sali, co więcej - okażą się niezawodne podczas organizowanych urodzin lub pozostałych zabaw dla dzieci. Oryginalne i niezwykle kolorowe grafiki, zachęcą nawet najmłodszych uczestników do fascynującej zabawy! Pokaż dzieciom, jak fascynująca może być otaczająca je rzeczywistość, pokazując im w pierwszej kolejności odpowiednie zabawki!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl