5 sprawdzonych inspiracji na pomysł na prezent dla przyjaciółki. Zobacz koniecznie!

Zbliża się jakieś wyjątkowe święto lub impreza okolicznościowa? Żaden pomysł na prezent dla przyjaciółki nie przychodzi ci do głowy? Podarek dla tak ważnej osoby powinien być wyjątkowy. Przedstawiamy 5 sprawdzonych inspiracji na prezent dla przyjaciółki, dzięki którym podarujesz jej coś wyjątkowego.

Prezent dla przyjaciółki na ślub

Szukasz pomysłu na prezent dla przyjaciółki? Twoja najlepsza koleżanka wychodzi za mąż? Zastanawiasz się jaki podarek sprawi jej z tej okazji przyjemność? Fajnym pomysłem, który ucieszy zarówno przyjaciółkę jak też jej przyszłego męża, będą puzzle. Nie takie zwykłe. Wybierz ładne zdjęcie przyjaciółki i jej narzeczonego i znajdź sklep, który zrobi z nich puzzle. Młodzi na pewno ucieszą się z romantycznego spersonalizowanego prezentu. Taki podarek to fajna możliwość wspólnego spędzania czasu. Nowożeńcy nie tylko będą się dobrze bawić, układając puzzle, ale także przywoływać pozytywne wspomnienia związane ze zdjęciem, które dla nich wybrałaś.

Prezent dla przyjaciółki na urodziny

Zbliżają się urodziny twojej najlepszej koleżanki? Szukasz pomysłu na prezent dla przyjaciółki? Chcesz, żeby urodzinowy podarek był wyjątkowy? Świetnym pomysłem jest podarowanie spersonalizowanej podkładki pod myszkę. Możesz wybrać najbardziej szaloną fotografię twoją i twojej przyjaciółki. To nie tylko praktyczny, ale także niezwykle oryginalny upominek. Twoja przyjaciółka na pewno będzie używać podkładki. Może z niej korzystać w domu, może też zabrać ją do pracy. Twoja przyjaciółka zdecydowała się zabrać podkładkę do miejsca, w którym pracuje? Na pewno przywoła mnóstwo pozytywnych wspomnień i inspiracji, a także wywoła uśmiech, który pozwoli zniwelować nawet największy stres w pracy.

Prezent dla przyjaciółki na wieczór panieński

Organizujesz wieczór panieński dla najbliższej koleżanki? Nie chcesz kupować jej kiczowatych prezentów? Nie masz pomysłu na prezent dla przyjaciółki? Ciekawą inspiracją są obrazy na płótnie. Możesz zamówić taki obraz i wręczyć go przyjaciółce. Będzie to nie tylko niezwykła pamiątka wieczoru panieńskiego, ale także piękna ozdoba domu. Co powinno być na takim obrazie? Twoja przyjaciółka kocha Paryż, wędrówki górskie albo morze? Zdecyduj się na płótno przedstawiające jedno z tych miejsc. Najlepsza koleżanka lubi podróżować? Podaruj jej obraz na płótnie z mapą świata. Po pierwsze przywoła wspomnienia minionych wycieczek, po drugie przyda się przy planowaniu kolejnych wojaży.

Świąteczny prezent dla przyjaciółki

Nadchodzą święta, a ty szukasz pomysłu na prezent dla przyjaciółki? Zastanawiasz się co podarować tak bliskiej osobie? Doskonałym pomysłem będzie spersonalizowana kartka okolicznościowa. Tutaj również możesz wybrać wasze wspólne zdjęcie, do tego samodzielnie ułożone życzenia i oryginalny, zindywidualizowany prezent dla twojej przyjaciółki gotowy.

Weź pod uwagę wartości i zainteresowania przyjaciółki

Nie masz pomysłu na prezent dla przyjaciółki? Zwróć uwagę na wyznawane przez nią wartości i zainteresowania. Twoja najbliższa koleżanka jest religijna? Dobrym pomysłem na prezent dla niej będzie zakup religijnego obrazu. Przyjaciółka lubi fantastykę, przeczytała wszystkie książki Sapkowskiego, a serial „Wiedźmin” zna na pamięć? Podaruj jej obraz przedstawiający wiedźmiński motyw.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl